Je to jedna banda, či "ľavica", či "pravica" Kandidátky nemainstreamových strán

Autor: Jozef Šolc | 18.12.2015 o 11:52 | (upravené 6.2.2016 o 12:50) Karma článku: 13,15 | Prečítané:  1909x

Matovič vo svojom emotívnom prejave v parlamente má pravdu. No je to oveľa, oveľa, oveľa horšie. Taká istá je aj pravica. Je  to jedna banda, či "ľavica", či "pravica"

Žiaľ v tom akože "našom" parlamente sú skoro všetci rovnakí, iba sa v tom tunelovaní striedajú. Zlodeji a vlastizradcovia. Podobne však žiaľ vyzerá aj väčšina neparlamentných strán, hlavne tých podporovaných a prezentovaných mainstreamom, ktorý je komplet vlastnený iba finančnými skupinami. Sami sebe predsa rybník nevypustia. Vedia presne čo robia. Tých slušnejších je ako šafránu, snáď na jednej ruke ich môžme spočítať. 

To všetko vieme. Čo ale s tým? Je tu ešte stále možnosť. Záchrana Slovenska spočíva v tom, spoločne presadiť kampaň:
A VIETE, ŽE ĽUDIA UŽ TERAZ NEBUDÚ VOLIŤ PODĽA BILLBOARDOV A TELEVÍZORA? 
Keď volič pochopí, že má voliť, potom, že nemá voliť podľa mainstreamu, potom ak to rozšíri aj doma a v okolí, že to, čo je v mainstreame je riadené finančnými nenažranými žralokmi, ktorí tie všetky médiá KOMPLET vlastnia, až potom sa dá hovoriť o niekoľkých nemainstreamových stranách
A veru je z čoho vyberať a zakrúžkovať niekoľkých slušných ľudí (nehľadať jedného čo vadí, ale niekoľkých, čo nevadia) z nasledovných KANDIDÁTOK nemainstreamových proobčianských a nekorupčných strán:
8. Koalícia - Spoločne za Slovensko
10. VZDOR - strana práce
13. ODVAHA - Veľká národná a proruská koalícia
14. Komunistická strana Slovenska
19. Kotleba ĽS Naše Slovensko
22. PRIAMA DEMOKRACIA
Najlepšie PRIAMA DEMOKRACIA, za ktorú kandidujem aj ja a kopu ďalších aktivistov. Až s ľuďmi z týchto strán môže "náš" parlament ZAČAŤ plniť vôbec svoju funkciu - pre bežných občanov bez korupcie, pretože väčšinou je to len teáter naoko, niekedy ani to nie.

 

PRÍLOHY: Kanditátne listiny

8. KOALÍCIA SPOLOČNE ZA SLOVENSKO

1. Ondrej Klokoč, 39 r., manažér, Bratislava

2. Roman Ruhig, Mgr., 45 r., právnik, Bratislava

3. Andrej Trnovec, RNDr., 52 r., mediátor, Bratislava

4. Pavel Marko, Ing., 58 r., dôchodca, Vlkanová

5. Andrej Richnák, Ing., 30 r., ekonóm, Trnava

6. Renáta Knezović, PhDr., PhD., 50 r., vysokoškolská pedagogička, Bratislava

7. Peter Futáš, Doc. Ing., PhD., 38 r., vysokoškolský pedagóg, Košice

8. Rudolf Steigauf, 44 r., dôchodca, Revúca

9. Mária Javoreková, Ing., 47 r., ekonómka, Bratislava

10. Gabriela Lacušová, PhDr., 59 r., riaditeľka denného stacionára, Vranov nad Topľou

11. Vladimír Malý, Ing., 65 r., ekonóm zahraničného obchodu, Bratislava

12. Peter Molnár, 45 r., živnostník, Hamuliakovo

13. Ľubica Krekáňová, MUDr., 61 r., lekárka, Bratislava

14. Rastislav Kuzma, 39 r., živnostník, Havaj

15. Anna Plačková, PhDr., PhD., 64 r., učiteľka, Sládkovičovo

16. Patrícia Brestovanská, Mgr., 28 r., regionálna redaktorka, Bratislava

17. Miroslav Pilčik, Mgr., 58 r., špeciálny pedagóg, Košice

18. Milan Kyseľ, Mgr., 27 r., technik, Zeleneč

19. Adriána Mašková, Mgr., 47 r., tútorka, Pozdišovce

20. Soňa Bilková, 26 r., matka na materskej dovolenke, Nové Zámky

21. Monika Matláková, Mgr., 32 r., špecialistka logistiky, Podvysoká

22. Iveta Kurillová, Ing., 47 r., obchodná zástupkyňa, Bratislava

23. Marian Kňažko, Ing., 51 r., redaktor, Považská Bystrica

24. Jozef Bocan, Ing., PhD., 57 r., VŠ pedagóg, Košice

25. Jozef Gajdoš, Mgr., 42 r., zamestnanec samosprávy, Lipany

26. Viera Lea Slivková, Mgr., 50 r., štátna zamestnankyňa, Horný Vadičov

27. Richard Burkovský, Ing., 51 r., projektant, ekológ, Banská Bystrica

28. Milan Prašovský, 40 r., pracovník bezpečnostnej služby, Banská Bystrica

29. Jozef Košičiar, Mgr., 62 r., učiteľ, Bratislava

30. Estera Sásiková, 63 r., dôchodkyňa, Banská Bystrica

31. Jozef Valovič, 43 r., zoraďovač, Častkovce

32. Helena Štibelová, PaedDr., 56 r., pedagogička, Kuzmice

33. Anna Krčmáriková, 50 r., predavačka, Skalité

34. Juraj Galbavý, Ing., 43 r., lesný inžinier, Bratislava

35. Ferdinand Pethö, Mgr., 37 r., advokát, Ružomberok

36. Viliam Zopp, Ing., 77 r., strojný inžinier, Bratislava

37. Anna Jablonovská, 63 r., dôchodkyňa, Poprad

38. Jozef Leško, Ing., 63 r., živnostník, Bratislava

39. Ľubomír Zubčák, Ing., 58 r., lesný inžinier, Zvolen Zoznam zaregistrovaných kandidátov

40. Zuzana Gallová, 60 r., stavebná projektantka, Poprad

41. Vladimír Rosinský, 55 r., vedúci predajne, Banská Bystrica

42. Ľubomír Takáč, 37 r., živnostník, Rožňava

43. Dušan Ďuriška, Ing., 54 r., projektant, Kameňany

44. Dušan Kečkéš, Bc., 24 r., účtovník, Bratislava

45. Igor Ďurana, 52 r., živnostník, Banská Bystrica

46. Peter Kolároci, 36 r., živnostník, spisovateľ, Prievidza

47. Oto Bača, 41 r., vodič, Dlhé Stráže

48. Jozef Jendrek, Mgr., 36 r., súkromný podnikateľ, Ostrovany

49. Dušan Pohorelec, Ing., 40 r., projektant, Korytárky

50. Vladimír Šipoš, 52 r., výtvarník, Stará Ľubovňa

51. Juraj Pivka, Ing., 68 r., geodet, Banská Bystrica

52. Marek Lipovský, 30 r., živnostník, Pata

53. Martin Režňák, 24 r., účtovník, Bratislava

54. Jana Pokorná, Mgr., 36 r., učiteľka, Košice

55. Ján Jambrich, 57 r., technik, Banská Bystrica

56. Jozef Petrus, 58 r., lesník, Žabokreky nad Nitrou

57. Ján Dilík, 68 r., hokejový tréner, Banská Bystrica

58. Ivan Ťapušík, Ing., 44 r., projektant, taxátor, Nitra

59. Roman Štrba, 50 r., manažér, Banská Bystrica

60. Oxana Tkáčová, Ing., 49 r., autorizovaná statička, Martin

61. Ondrej Drugda, Ing., 70 r., dôchodca, Lučenec

62. Peter Podmajerský, 39 r., obchodný manažér, Myjava

63. Peter Pánik, Ing., 64 r., dôchodca, Lučenec

64. Štefan Miščík, 28 r., správca siete, programátor, Sabinov

65. Pavol Goda, 57 r., odborný lesný hospodár, Želovce Dominik

66. Angyal, 26 r., nezamestnaný, Zeleneč

67. František Kelemen, Ing., 56 r., samostatný projektant, Lučenec

68. Ondrej Kaduk, 36 r., betonár, Čaňa

69. Jozef Žabka, 68 r., technik, Banská Bystrica

70. Dagmar Krajčovičová, Ing., 52 r., ekonómka, Trnava

71. Jaroslav Fehérvári, 49 r., živnostník, Prievidza

72. Igor Lacko, 57 r., sólista opery, Banská Bystrica

73. Milan Gunár, 55 r., nezamestnaný, Blatné Remety

74. Mária Slivová, Mgr., 49 r., referentka miezd a personalistiky, Trnava

75. Ján Hiraj, 51 r., stavbyvedúci, Rimavská Sobota

76. Darina Lorinčáková, 54 r., manažérka, Košice

77. Priska Tóthová, Ing., 74 r., dôchodkyňa, Galanta

78. Jozef Choluj, 42 r., robotník, Skalité

79. Gabriela Balajová, 49 r., živnostníčka, Trenčín

80. Daniela Dlasková, 62 r., dôchodkyňa, Trenčín

81. Ján Petrík, 63 r., dôchodca, Banská Bystrica

82. Jozefína Hatalová, 67 r., dôchodkyňa, Bratislava

83. Eva Opinová, 57 r., finančná poradkyňa, Prešov

84. Anna Luterančíková, 56 r., zamestnankyňa samosprávy, Prešov

85. Viliam Sedlák, Ing., 68 r., manažér, Prešov

86. Jozef Magač, 55 r., masér, Brezovka

87. Branislav Kubica, 45 r., cukrár, Bratislava

88. Jaroslav Podolák, 68 r., dôchodca, Bratislava

89. Oľga Grozdaničová, Ing., 53 r., podnikateľka v dietológii, Rovinka

90. Jozef Danko, 75 r., živnostník, Poprad

91. Jozef Sásik, Ing., 57 r., znalec v odbore lesníctvo, Banská Bystrica

 

 

10. VZDOR - Strana práce

 

1.Stanislav Pirošík, 11.7.1988, projektový manažér tepelných izolácií, Valaská Dubová

2.Miroslav Pomajdík, Mgr., 9.1.1987, robotník, Arnutovce

3.Martin Zeleňák, Ing., 6.12.1984, drevársky inžinier, Chotča

4.Jozef Vacula, Mgr. art., 25.1.1990, nezamestnaný, Likavka

5.Martin Jágrik, 15.9.1981, robotník, Považská Bystrica

6.Branislav Jurný, 24.12.1987, robotník, Bratislava

7.Zlata Pomajdíková, Mgr., 27.1.1962, opatrovateľka, Arnutovce

8.Anton Orokocký, 9.5.1959, robotník, Vranov nad Topľou

9.Marián Červený, 25.8.1978, lopatkár turbín, Žilina

10.Štefan Kubini, 24.4.1993, študent VŠ, Lipovce

11.Ivan Čavajda, 3.1.1954, odborný referent, Čadca

12.Tomáš Bóka, Bc., 7.10.1986, novinár, Trnava

13.Lukáš Pirošík, 2.6.1989, obrábač kovov, Žilina

14.Miroslav Biel, 19.7.1981, robotník, Považská Bystrica

15.Peter Černák, 11.7.1973, robotník, Myjava

16.Regina Laliková, 2.6.1960, robotníčka, Veľký Krtíš

17.Tomáš Klimek, Mgr., 23.6.1990, administratívny pracovník, Bratislava

18.Milan Olšovský, 27.12.1965, invalidný dôchodca, Dolný Lieskov

19.Lukáš Šalap, 22.1.1991, koordinátor MsÚ, Stropkov

20.Renáta Kacová, 21.9.1966, kontrolórka, Dolný Kubín

21.Štefan Rác, 22.8.1981, izolatér, Nesluša

22.Miroslav Biel, 26.10.1957, zootechnik-inseminátor, Považská Bystrica

23.Dušan Sabol, 8.9.1955, opatrovateľ, Istebné

24.Patrik Židek, 20.1.1991, izolatér, Kysucké Nové Mesto

25.Stanislav Čavajda, Ing., 9.2.1959, SZČO, Kysucké Nové Mesto

26.Terézia Darvašová, 5.8.1989, robotníčka, Veľký Krtíš

27.Leonid Podstanický, PhDr., 16.8.1962, IT špecialista, Banská Bystrica

28.Dominik Horeličan, 17.5.1990, dopravný dispečer, Zákopčie

29.Rudolf Varga, 9.5.1974, opatrovateľ, Košice

30.Adam Nosek, 17.9.1991, študent VŠ, Hajtovka

31.Anton Mihálik, 16.9.1967, poistný poradca, Voznica

32.Ladislav Michalek, 24.3.1988, IT administratíva, Senec

33.Tomáš Lalik, 20.6.1989, kaderník, Veľký Krtíš

34.Slavomír Guráň, 5.12.1948, dôchodca, Vlachy

35.Valér Simko, 6.6,1983, SZČO, Svidník

36.Peter Kasarda, 9.3.1951, dôchodca, Vyšná Olšava

37.Vladimír Zakopčan, 9.5.1963, bezpečnostná služba, Svrčinovec

38.Tomáš Křibský, 23.1.1987, vodič, Dolný Kubín

39.Milan Ostatník, Ing., 6.1.1945, dôchodca, Humenné

40.Michal Sklenčár, Ing., 21.5.1958, pracovník bezpečnostnej služby, Humenné

41.Marek Basala, 1.8.1976, majster drevovýroby, Dedačov

42.Jozef Bajkó, 26.6.1984, zástupca vedúceho predajne, Humenné

43.Peter Kosť, 16.6.1980, robotník, Vyškovce

44.Jaroslav Firkaľ, 13.11.1965, vodič, Volica,

45.Pavol Tkač, 17.6.1993, robotník, Prituľany

46.Štefan Fedič, 24.5.1967, vodič, Závadka

47.Vladimír Chalupka, 21.6.1988, skladník, Humenné

 

 

13. Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia

 

1 Ján Pavliš 1964 finančný analytik Košice

2 Kristína Ulmanová Mgr. 1964 právnička Bratislava

3 Ivan Goňko MUDr. 1959 lekár Košice,Barca

4 Svetlana Bornayová Mgr. 1959 opatrovateľka Rimavská Sobota

5 Stanislav Martinčko 1952 podnikateľ Košice

6 Andrea Šóšková 1970 zdravotná sestra Žilina

7 Ľubor Perháč Ing. 1966 obchodný referent Vyšný Kubín

8 Ľubov Bochynová Mgr. 1967 živnostníčka Medzilaborce

9 Martin Bavolár Mgr. 1972 nezávislý novinár Bratislava

10 Ján Rychvalský Ing. 1968 SZČO Bardejov

11 Rudolf Weiss Ing. 1954 dôchodca Košice

12 Renát Mandelík MVDr., PhD 1948 súkromný veterinárny lekár Medzev

13 Emília Blážová 1957 kódarka Bratislava

14 Jozef Zaťko JUDr. 1961 podnikateľ Dolný Ohaj

15 Martin Bago Ing. 1989 informatik Urmince

16 Daniel Diškanec 1957 invalidný dôchodca Martin

17 Marián Žigala Mgr. 1965 pedagóg Košice

18 Ondrej Kožiak 1960 živnostník Cinobaňa

19 Filip Galamboš 1984 občiansky aktivista Ladomerská Vieska

20 Bore Janeski MUDr. 1960 lekár Košice

21 Oto Brandebur MUDr. Ing. 1962 lekár Družstevná p/Hornáde

22 Gabriela Halušková 1967 učiteľka materskej škôlky Humenné

23 Ľubica Blašková PhDr. 1955 vysokoškolský profesor Bratislava

24 Ján Antal Ing. 1976 technik Hnúšťa

25 Štefan Grib Ing. 1959 manažér Humenné

26 Jozef Zima Ing. 1950 dôchodca Tlmače

27 Emília Kamenická 1951 podnikateľka Spišská Nová Ves

28 Jozefína Tomášová 1972 konateľ spoločnosti Zamutov

29 Jaroslav Haščič 1965 nezamestnaný Nové Mesto n/Váhom

30 Ján Bystriansky 1983 podnikateľ Lučenec

31 Vlasta Lagaňová Mgr. 1976 špeciálny pedagóg v DD Levoča

32 Štefan Pjontek 1960 podnikateľ Bratislava

33 Milan Beňo 1960 zubný technik Medzilaborce

34 Vladimír Čulko Ing. 1963 ekonóm Košice

35 Andrea Valachová Mgr. 1977 učiteľka Nemčice

36 Magdaléna Ujvári- Liptáková 1967 opatrovateľka Košice

37 Robert Kilík MUDr. Phd. 1979 lekár Košice

38 Miloslav Hoscher Ing.Phd. 1960 analytik Bratislava

39 Milan Dedík 1956 sprievodca lôžk. vozňov Melčice-Lieskové

40 Valéria Grenčíková Bc. 1971 kaderníčka/kozmetička Bratislava

41 Ján Šnajder 1962 manažér Humenné

42 František Tomko 1962 inštruktor autoškoly Trebišov

43 Gabriela Chudinová 1963 ergoterapeutka Medzilaborce

44 Peter Džubera Mgr. 1970 poradca podnikateľov Košice okolie

45 Michal Kyseľ Ing. 1974 IT špecialista Plechotice

46 Jarmila Forgáčová Phdr. 1969 stredoškolská profesorka Košice

47 Eva Máteová 1987 obsluha čerpacej stanice Bratislava

48 Juraj Pustai Ing. 1956 úradník Bratislava

49 Zuzana Hluchá 1977 opatrovateľka Bratislava

50 Erik Mucska 1983 podnikateľ Bratislava

51 Jozef Krpelan 1987 vedúci výroby Prievidza

52 Jana Varmužová 1969 invalidná dôchodkyňa Čadca

53 Marko Haluška Ing. 1964 manažér reštaurácie Košice

54 Drahoslav Mihaľov Mgr. 1964 štátny zamestnanec Humenné

55 Rudolf Majerík 1969 podnikateľ Žilina

56 Jozef Vojtuň 1959 živnostník Humenné

57 Ján Margala 1952 prezident rob.odborov Nové Mesto n/Váhom

58 Lucia Krajňáková 1986 predavač s inkasom Košice

59 Lukáš Babin Mgr. 1986 učiteľ Humenné

60 Zdenka Bendallová 1956 rehabilitačná pracovníčka Lučenec

61 Silvia Žitná 1975 vedúca čerpacej stanice Bratislava

62 Renata Hornová Mgr. 1964 SZČO Stupava

63 Vincent Tóth 1964 živnostník Košice-okolie,

64 Anna Fecaninová Ing. 1949 dôchodkyňa Košice

65 Terézia Dolnáková 1962 podnikateľka Bratislava

66 Olga Paličková Mgr. 1968 samostatný referent Humenné

67 František Baldys 1966 vodič Košice

68 Darina Kapustová 1953 dôchodkyňa Malachov

69 Miroslav Babin Mgr. 1959 učiteľ Humenné

70 Lukáš Žačik 1990 automechanik Semerovo

71 Ladislav Pira Judr. 1960 dôchodca Humenné

72 Július Máté 1979 nezamestnaný Radvaň

73 Mariana Stebková 1965 sociálny pracovník Udavské

74 Miroslav Majný 1975 robotník Košice-okolie

75 Marián Bača 1968 SZČO Humenné

76 Ján Sekereš 1961 invalidný dôchodca Ábelová

77 Michal Rakar 1953 dôchodca Humenné

78 Ivan Škovran 1957 dôchodca Snina

79 Ján Fecanin Ing. 1950 dôchodca Košice

80 Natália Říhová 1964 učiteľka Trenčín

81 Peter Kováč 1974 vodič Rimavská Sobota

82 Jana Gazdíková 1964 šička Humenné

83 Tibor Kurčík 1955 manažér Tomášovce

84 Miloš Kaprál 1964 výsluhový dôchodca Radkovská Lehota

85 Nikola Forgáčová Bc. 1991 predavačka Košice

86 František Seliga 1961 projektový manager Košice

87 Vladislav Novák 1973 tréner Bardejov

88 Ján Darmo 1987 informatik Tvrdomestice

89 Mariana Hricová 1974 opatrovateľka Košice

90 Vladimír Bizoň 1953 pilot vo výslužbe Ludanice

91 Dalibor Kohar 1965 manažér Zuberec

92 Imrich Gróf 1968 vodič Košice

93 Ján Bačo 1983 živnostník Košice okolie

94 Richard Žofčák 1983 ochrankár Košice

95 Patrik Textoris 1993 robotník Topoľčany

96 Gabriel Hronec 1966 výsluhový invalidný dôchodca Záhorce

97 Lukáš Jurica 1989 živnostník Borský Mikuláš

98 Mário Jánošík 1986 živnostník Bratislava

99 Jana Nová Boboková 1970 nezamestnaná Prievidza

100 Otto Vollmann 1965 živnostník Stará Ľubovňa

101 Martin Dávid 1988 stavebný robotník Bystré

102 Miroslav Vojtek Bc. 1976 fotograf Banská Bystrica

103 František Árvay 1975 výsluhový dôchodca Drahovce

104 Jana Malíková 1963 vychovávateľka MŠ Čadca

105 Iveta Kiššimonová Bc. 1963 pedagogička Rimavská Sobota

106 Alan Lano Bc. 1986 telefonický operátor Bratislava

107 Filip Jakubec 1994 vodič Lučenec

108 Henrieta Ďatková 1990 študentka Čadca

109 Peter Buda 1986 nezamestnaný Banská Bystrica

110 Ján Kapusta 1957 dôchodca Malachov

111 Oľga Muránska 1978 invalidná dôchodkyňa Banská Bystrica

112 Miroslav Košariščan 1970 robotník Martin-Priekopa

113 Marian Tušiak 1970 technik Martin,

114 Zuzana Hamplová 1989 materská dovolenka Banská Bystrica

115 Jana Sýkorová 1964 invalidná dôchodkyňa Čadca

116 František Varmuža 1968 nezamestnaný Čadca

117 Marta Hajdúchová 1964 upratovačka Banská Bystrica

118 Ivana Dobrotová 1976 kuchárka Malachov

119 Božena Trembošová 1965 sanitárka Čadca

120 Lívia Čížová 1969 materská dovolenka Selce

121 Svetlana Čabalová 1964 vedúca kuchyne Banská Bystrica

122 Katarína Bydová 1962 kuchárka Bystrica

123 Veronika Bavlšíková 1961 opatrovateľka Čadca

124 Martina Burčíková 1970 čašníčka Banská Bystrica

125 Andrea Čierna 1970 kuchárka Banská Bystrica

126 Miloš Potančok 1966 technik Nová Zábava, Ľubietová

127 František Varmuža 1994 nezamestnaný Čadca

128 Jozef Jánsky 1972 opatrovateľ Bratislava

129 Ľuboš Kudeľa Mgr. 1970 učiteľ Hnúšťa

130 Darina Kapustová 1981 kuchárka Malachov

131 Juraj Mésaroš 1969 robotník Čadca

132 Ľubica Patrášová 1968 agronómka Horné Pršany

133 Monika Orthová 1964 podnikateľka Bratislava -Petržalka

134 Ľudmila Diková 1964 podnikateľka Banská Bystrica

135 Jaroslav Volár 1961 technik Malacky

136 Elena Kušnírová 1962 vedúca predajne Banská Bystrica

137 Roman Burčík 1970 technik Banská Bystrica

138 Mária Balážová 1964 invalidná dôchodkyňa Čadca

139 Iveta Laubertová 1958 vychovávateľka Oslany

140 Michal Glajch 1986 vodič Zolná

141 Pavel Šoučík 1988 pekár Očová

142 Miroslava Galiková 1994 čašníčka Banská Bystrica

143 František Baldys 1991 študent Košice

144 Libuša Tatranská 1986 rodičovská dovolenka Košice

145 Eva Škrabáková Mgr. 1991 študentka Bratislava

146 Filip Pittner 1992 informatik Prievidza

147 Miroslav Konečný 1968 podnikateľ Spišská Nová Ves

148 Dáša Sziglová 1963 nezamestnaná Bratislava

149 Pavol Kuštár Mgr. 1980 predavač Bratislava

150 Ľubica Brčíková 1970 manažérka Bratislava

 

 

14. Komunistická strana Slovenska

 

1 Jozef HRDLIČKA PhDr. 1977 historik Trenčín

2 Jalal SULEIMAN Ing. PhD. 1965 prekladateľ Bratislava

3 Jozef ŠEVC Ing. CSc. 1948 dôchodca Bratislava

4 Artur BEKMATOV Mgr. 1990 interný doktorand Turč. Teplice

5 Jaroslav KOČIŠ PhDr. 1953 špeciálny pedagóg Brzotín

6 Ján JURIŠTA PhDr. 1944 vš. pedagóg Bratislava

7 Anna SOTAKOVÁ MUDr. 1957 lekárka Humenné

8 Ján KAŠICA  1960 taj. obl. výb. SZPB Zvolen

9 Juraj OBERT  1972 starosta obce Žitavany

10 Peter PALKO Ing. 1952 dôchodca Trenč. Stankovce

11 Viera HURTIŠOVÁ Mgr. 1971 právnička Prievidza

12 Lukáš SISÁK  1985 živnostník Košice

13 Miriam MOKOŠOVÁ PhDr. 1968 Projekt. manažérka Bziny

14 Ivan KOSTÚR  1974 organizátor Podkonice

15 Ján JAKUBČÁK  1973 technik Poprad

16 Juraj BAŠISTA Ing. 1954 konateľ spoločnosti Ľubotice

17 Karol ONDRIAŠ RNDr. DrSc. 1952 vedecký pracovník Bratislava

18 Michal VOJNÍK Mgr. 1949 výsluhový dôchodca Michalovce

19 Martin FABUŠ Mgr. 1991 nezamestnaný Borčice

20 Erika DANIHELOVÁ Mgr. 1980 nezamestnaná Hurbanovo

21 Pavol SUŠKO Ing. 1952 konateľ spoločnosti Trenčín

22 Vladimír SLÁDEK  1962 Bezp. prac. SBS Dojč

23 Lucia KAŠIAROVÁ  1979 pokladníčka Lučenec

24 Michal KOTIAN RSDr. 1947 dôchodca Lipt. Mikuláš

25 Václav HOMIŠAN Ing. 1953 konateľ spoločnosti Stará Ľubovňa

26 Tomáš ROVŇÁK  1968 výsluhový dôchodca Sobrance

27 Michal DIENEŠ PhDr. CSc. 1952 súkromný podnikateľ Slivník

28 Jozef BOŠANSKÝ  1953 vodič Nitrianska Streda

29 Mikuláš LAKATOŠ  1958 invalidný dôchodca Veľké Kapušany

30 Juraj PAVLOVIČ Ing. 1949 súkromný podnikateľ Lipovec

31 Rastislav KOPECKÝ Ing. 1981 manažér Lehota p. Vtáč.

32 Iveta ONDREJOVIČOVÁ Ing. PhD. 1983 výživová špecialistka Poltár

33 Katarína VOLENTIEROVÁ  1972 nezamestnaná Prešov

34 Samuel ZUBO RSDr. CSc. 1948 dôchodca Rimavská Sobota

35 Marek KOPECKÝ Mgr. 1975 admin. pracovník Šenkvice

36 Dušan JANEK Mgr. 1977 žurnalista Nitra

37 Ján CHALABALA  1964 výsluhový dôchodca Modra

38 Milan CAPÁK Mgr. 1969 nezamestnaný Rožňava

39 Ján BLAŠKO  1975 robotník, skladník Stará Turá

40 Mária GECAŠKOVÁ Ing. 1984 ekonómka EÚ projektov Spišská Stará Ves

41 Mikuláš JUŠČÍK  1948 dôchodca Habura

42 Zuzana KÚDELKOVÁ PhDr. Mgr. 1965 Stredošk. učiteľka Valaská

43 Jozef KAJÁNEK 1982 železničný signalista Staškov

44 Miroslav ČAUDER  1972 štátny zamestnanec Veľká Lomnica

45 Eduard ŽIGO ml. Mgr. 1982 podnikateľ Lučenec

46 Slavomír BLAŽEK Ing. 1987 programátor analytik Bratislava

47 Ján HAMAR RSDr. 1945 dôchodca Levice

48 Dagmara DEBNÁROVÁ  1958 živnostníčka Dubnica n/V

49 Karol JANKÓ Mgr. 1976 nezamestnaný Senec

50 Rastislav BOBOR  1965 pracovník SBS Sliač

51 Marián ORIEŠČIK  1962 vrátnik - informátor Žilina

52 Tamara KAVČAKOVÁ  1963 vedúca dvora Medzilaborce

53 Alojz ALMÁSSY Mgr. 1966 živnostník Spišská Nová Ves

54 Valéria THOLTOVÁ  1959 vedúca predajne Ružomberok

55 Marián KRAKOVSKÝ 1959 pracovník SBS Drienov

56 Ladislav VOJTKO Mgr. 1957 pracovník SBS Čakanovce

57 Ladislav ZÁHRADNÍK 1977 automechanik Petrovice

58 Jozef SMATANA Mgr. 1975 programátor strojov Kuzmice

59 Dominik KÚTNIK Ing. 1954 dôchodca Banská Štiavnica

60 Dušan KRIVSKÝ JUDr. 1949 advokát Skalica

61 Daniel KIANICA Mgr. 1953 výsluhový dôchodca Brezno

62 Kvetoslava ZELINOVÁ  1965 pracovníčka SBS Dolný Kubín

63 Juraj BRECKO Ing. 1944 podnikateľ Michalovce

64 Roman HUDEC Mgr. 1980 robotník Púchov

65 Andrea STEFANOVIČ Mgr. 1981 učiteľka Prešov

66 Jozef KENDRA Ing. 1953 manažér Martin

67 Miroslav CIMRA Mgr. 1964 robotník Žarnovická Huta

68 Juraj BERNÁR JUDr. 1949 dôchodca Pača

69 Jaroslav STUDENÝ Ing. 1948 dôchodca Holíč

70 Alena HANTÁKOVÁ  1958 ekonómka Lednické Rovne

71 Valéria PETROVSKÁ  1984 kúpeľníčka Terany

72 Vladimír CHLEBO Ing. CSc. 1950 manažér Košice

73 Lukáš CEBUĽA  1992 robotník Pečovská N. Ves

74 Ľudovít KRÁĽ  1954 živnostník Nová Baňa

75 Pavol LEŠTINSKÝ  1958 výsluhový dôchodca Nitra

76 Ján KRAJČÍK  1957 invalidný dôchodca Terany

77 Ján KOČAN  1977 vodič autobusu Uličské Krivé

78 Alexander HORVÁTH 1971 nezamestnaný Rožňava

79 Jaroslav PECHOČIAK  1960 invalidný dôchodca Žilina

80 Eva CEBOVÁ Bc. 1993 pôrodná asistentka Alekšince

81 Valentína HUMENÍKOVÁ  1957 ekonómka Prešov

82 Alojz BOGRIC Ing. 1968 SZČO podnikateľ Bratislava

83 Miroslav ČUJ  1965 robotník Spišská Nová Ves

84 František LUKAČKO  1957 operátor výroby Bytča

85 Ján GALUŠČAK  1952 dôchodca Hrabské

86 Robert PODRACKÝ  1970 železničiar Trnava

87 Milan ZBURÍN  1955 živnostník Čáčov

88 Ján JEŽO RSDr. 1952 dôchodca Snežnica

89 Stanislav BALÁŽ  1963 robotník Mor. Lieskové

90 Eva NEMSILOVÁ Ing. 1951 Výsluh. dôchodkyňa Hont. Tesáre

91 Dana GRUSOVÁ  1961 učiteľka MŠ Košice

92 Ján KAŠIAR Mgr. 1952 podnikateľ Lučenec

93 Zita PRÍVOZNÍKOVÁ  1961 zdravotná sestra Martin

94 René BESTERCI  1972 výsluhový dôchodca Michalovce

95 Eduard ŽIGO  1958 podnikateľ Stará Halič

96 Dalibor VUJIČIČ Ing. Mgr. 1978 konateľ spoločnosti Bánovce n/B

97 Miroslav LOCH 1965 živnostník Poltár

98 Vladislav ŠVIGAR Ing. 1971 riadenie bezp. syst. Oľka

99 Igor SOJKA  1976 nezamestnaný Diviacka N. Ves

100 Lenka SZEGÉNYOVÁ  1951 ekonómka Nové Zámky

101 Jaroslav SAJKO 1968 vzorkár Čaňa

102 Alena DUBINOVÁ Ing. 1957 služby chr. dielne Košice

103 Peter TEYERL  1958 výsluhový dôchodca Trnava

104 Milan BÉREŠ  1950 dôchodca Krupina

105 Vincent ANTOŠ  1952 živnostník Vranov n. Topľou

106 Viliam KÚTNY 1957 žeriavnik Ružomberok

107 František ŠUŠLÍK RSDr. Ing. 1940 dôchodca Zvolen

108 Ján UŠIAK Ing. 1964 skladník Dojč

109 Ján HOLUB JUDr. 1952 dôchodca Ubľa

110 Zlatica BACHŇÁKOVÁ  1956 živnostníčka Dobšiná

111 Ľubomíra MASARYKOVÁ Ing. 1957 podnikateľka Bánovce n/B

112 Marek KANCÍR  1975 stavebný pracovník Sielnica

113 Miroslav KULIK JUDr. 1955 podnikateľ Snina

114 Ján MIKLOŠ  1957 starosta Vyšná Kamenica

115 Tibor KOREČKO 1960 robotník Kecerovce

116 Danica DOLEŽALOVÁ Ing. 1947 dôchodkyňa Zvolen

117 Peter TVRDÝ  1987 štátny zamestnanec Hlohovec

118 Katarína KASARDOVÁ  1950 dôchodkyňa Sečovce

119 Milan MALÝ Ing. 1956 dôchodca Trebišov

120 Michal HANEČÁK  1958 živnostník Forbasy

121 Pavol PŠENÁK  1960 vodič Hurbanovo

122 Vladimír LULJÁK  1957 vodič Bernolákovo

123 Anna HORÁČKOVÁ  1946 dôchodkyňa Partizánske

124 Ľubomír KOLÁR  1968 nezamestnaný Martin

125 Elena MIKŠOVÁ  1955 dôchodkyňa Prešov

126 Blažena ŽÁKOVICOVÁ Mgr. 1950 dôchodkyňa Moravské Liesk.

127 Viera PTÁČOVSKÁ  1944 dôchodkyňa Lipt. Mikuláš

128 Jozef HALLON 1945 dôchodca Handlová

129 Vasiľ KSEŇAK  1954 poľnohospodár Zempl. Jastrabie

130 Jozef KOŽUCH  1953 dôchodca Poprad

131 Igor KRÉTA RSDr. 1951 dôchodca Prešov

132 Ján GALANDA  1950 dôchodca Snina

133 Miroslav SAMIEC PhDr. 1947 dôchodca Prievidza

134 Ján MARKUS RSDr. 1950 dôchodca Zvolen

135 Peter MALACKANIČ Mgr. 1963 živnostník Lackovce

136 Miroslav HERÁK  1958 železničiar Martin

137 Ján KOPAS  1962 slobodný umelec Bratislava

138 Marek JURÍK  1980 živnostník Párnica

139 Ján BUČKO  1953 manažér Košice

140 Vladimír MAČUGA  1955 robotník Stará Ľubovňa

 

 

19. Kotleba ĽS Naše Slovensko

 

1 Marian Kotleba Ing. Mgr. 38 predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Banská Bystrica

2 Martin Beluský Ing. PhD. 28 generálny riaditeľ Piešťany

3 Rastislav Schlosár Mgr. 31 predseda predstavenstva akciovej spoločnosti Bacúrov

4 Juraj Kolesár 37 technik Košice

5 Natália Grausová MUDr. 62 lekárka Bratislava

6 Milan Uhrík Ing. PhD. 31 riaditeľ úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Komjatice

7 Ondrej Binder 45 stolár Svätý Anton

8 Stanislav Drobný Bc. 45 mestský policajt Piešťany

9 Andrej Medvecký 28 živnostník Tvrdošín

10 Ján Kecskés Bc. 26 tajomník predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Nitra

11 Stanislav Mizík Mgr. 52 učiteľ Rovné

12 Peter Krupa 35 elektrotechnik Nová Dubnica

13 Jana Nehézová Ing. 41 vedúca oddelenia Staré Hory

14 Milan Mazurek 22 manažér e-shopu Spišská Belá

15 Ján Mora 32 odborný referent Brezno

16 Marián Chmelár Bc. 55 právny referent Bratislava

17 Milan Špánik Ing. 44 konateľ Nové Mesto nad Váhom

18 Rastislav Smolka 43 vodič - predajca Nová Dubnica

19 Vladimír Zeman Ing. 70 stavebný technik Bratislava

20 Jozef Mihalčin Ing. 56 živnostník Vranov nad Topľou

21 Štefan Szaniszló 48 SZČO Krásnohorské Podhradie

22 Mário Šušek 37 informatik Mojmírovce

23 Martin Ferančík Mgr. 26 kontrolór kvality Dolný Kubín

24 Peter Kiss Bc. 43 SZČO Šaľa

25 Ján Cuper doc. JUDr. CSc. 69 vysokoškolský pedagóg Bratislava

26 Rastislav Kysel 38 skladník Dolná Trnávka

27 Lenka Čarná Mgr. 30 živnostníčka Záborské

28 Štefan Surmánek PhDr. CSc. 63 vysokoškolský pedagóg Košice

29 Richard Tokušev 45 živnostník, občiansky aktivista Banská Bystrica

30 Peter Kulič 34 osobný strážca Detva

31 Vojtech Papp Mgr. 63 vedúci oddelenia Lučenec

32 Marek Ďurán Ing. 29 obchodný manažér Košice

 

33 Martin Kotleba Ing. 37 ekonóm Banská Bystrica

 

34 Jaroslav Kacian 42 živnostník Sirk

 

35 František Drozd 55 SZČO Čadca

36 Štefan Hudák 36 živnostník Moldava nad Bodvou

37 Ján Pňaček 49 živnostník Ivanka pri Nitre

38 Anton Čulen Mgr. 50 učiteľ Bratislava

39 Miroslav Ramšak 31 skladník Trebišov

40 Radovan Hrádek Mgr. 61 advokát Gabčíkovo

41 Karol Polansky 57 turistický sprievodca Pezinok

42 Martin Baltes Ing. 34 SZČO Trstené pri Hornáde

43 Marián Lacena 38 obchodný manažér Ludanice

44 Rastislav Rogel Mgr. 46 manažér reštaurácií Bratislava

45 Milan Kršiak Ing. 56 stavebný robotník Pliešovce

46 Anton Čekan 55 nezamestnaný Košice

47 Eva Zelenayová Ing. 70 novinárka Bratislava

48 Miroslav Šuňal Mgr. 43 politológ, technický pracovník Bratislava

49 Peter Kašarik 46 mechanik Cerová - Lieskové

50 Stanislav Lakata 36 technik Košice

51 Juraj Oščenda Mgr. 29 špeditér Trebišov

52 Dušan Cibula 34 vodič Banský Studenec

53 Radoslav Luka Ing. 31 vedúci dopravného úseku Nitra

54 Ludmila Rendeková 53 bezpečnostná pracovníčka Žilina

55 Blažena Ištoková 49 konateľka spoločnosti Kežmarok

56 Ján Onduš 51 živnostník Prievidza

57 Pavol Drobný Ing. 49 konateľ firmy Vranov nad Topľou

58 Martin Žáčik 42 revízny technik Trenčín

59 Tibor Rúgó Bc. 54 účtovník Jesenské

60 Stanislav Šurik 30 bezpečnostno-technický pracovník Trenčín

61 Adriana Zavadinková 42 vedúca výroby Tisovec

62 Marek Dubai 30 živnostník Skalica

63 Boris Kábele 50 živnostník Bratislava

64 Monika Pňačeková 48 živnostníčka Ivanka pri Nitre

65 Marek Kotleba 32 odborný referent Banská Bystrica

66 Ladislav Nagy 43 pracovník SBS Piešťany

67 Martina Kmeťová 27 vedúca úseku kontroly Zvolen

68 František Džuppa Ing. 60 živnostník Michalovce

69 Štefan Jurík 36 odborný referent pre dopravu Zlaté Moravce

70 Monika Sečkárová Bc. 38 odborná referentka Priechod

71 Július Stanko MVDr. 50 poľnohospodár Čečehov

72 Stanislav Kandera 45 odborný referent Brezno

73 Juraj Brandajský 21 technik Bojná

74 Blažena Pospíšilová 22 kuchára Kežmarok

75 Andrea Brehová 42 SZČO Prešov

76 Michaela Kružlicová 22 odborná referentka Banská Štiavnica

77 Stanislav Susa 24 pracovník bezpečnostnej služby Spišská Belá

78 Ján Gancarčík 45 vodič autobusu Spišská Stará Ves

79 Erik Furák 22 pracovník v poľnohospodárstve Kokava nad Rimavicou

80 Michal Györgyík 37 kontrolór Veľký Krtíš

81 Kazimír Sabadoš Ing. 59 prevádzkar Bušince

82 Zdenko Ľaudár 37 podnikateľ Tisovec

83 Ivan Očenáš 39 podnikateľ Spišská Stará Ves

84 Peter Kupka Mgr. 36 advokát Trnava

85 Zuzana Garelová 31 živnostníčka Bratislava

86 Marcel Urban 33 nezamestnaný Lúka

87 Marián Mišún Mgr. 36 živnostník Púchov

88 Marián Magát 30 stavbár Dunajov

89 Michal Buchta 27 prípravár výroby Ružomberok

90 Jozef Koňa 33 nezamestnaný Slanec

91 Miroslav Potančok 41 konateľ spoločnosti Banská Bystrica

92 Ivan Pavlisko Mgr. 69 dôchodca Ružomberok

93 Peter Hamala Ing. 38 poisťovací agent Trnava

94 Marek Hlavatý 27 živnostník Harichovce

95 Roland Šturman 39 vodič Muránska Dlhá Lúka

96 Rastislav Čech Mgr. 31 lesník Repište

97 Ivan Bokor 41 živnostník Pečeňady

98 Nina Uherčíková Mgr. 27 odborná referentka Banská Bystrica

99 Jozef Mravec Ing. 62 riaditeľ DSS Detva

100 Anton Holka 40 živnostník Horná Ždaňa

101 Peter Klačan 28 účtovný manažér Alekšince

102 Jarmila Berry Tociková Mgr. 53 stredoškolská učiteľka Košice

103 Jozef Macurik 22 študent Krokava

104 Viliam Brandis Mgr. 47 učiteľ Michalovce

105 František Lipka 30 operátor výroby Ľubotice

106 Renáta Hartling Oravcová 49 živnostníčka Moravany nad Váhom

107 Ján Tóth 29 robotník Trnovec nad Váhom

108 Matúš Svinčák Mgr. 31 informatik Martin

109 Jana Pioková 57 živnostníčka Vranov nad Topľou

110 Zuzana Kašiarová Ing. 27 ekonómka Banský Studenec

111 Peter Demjan 31 manažér predaja Humenné

112 Branislav Duša 52 kontrolór Banská Bystrica

113 Monika Hrabovská 23 odborná referentka Branč

114 Peter Tonko 30 informátor Horná Mičiná

115 Vladimíra Šmidtová 35 koordinátorka - radkyňa Turčok

116 Peter Meda 32 montážny pracovník Námestovo

117 Gabriel Kočík 52 vodič Liptovská Teplá

118 Monika Mardžejová 46 účtovníčka Vranov nad Topľou

119 Jozef Michalko Ing. 49 projektový inžinier Liptovský Hrádok

120 Emília Frolová 56 nezamestnaná Kysucký Lieskovec

121 Ján Kuboš Ing. 31 konateľ spoločnosti Nižná

122 Marek Šimko 30 vedúci prevádzky Nové Mesto nad Váhom

123 Andrej Salnický Ing. 29 konštruktér Pohranice

124 Jana Drobná 34 pokladníčka - predavačka Piešťany

125 Roman Blanár 52 manažér reštaurácie Bratislava

126 Dušan Rajtek 50 SZČO Kysucký Lieskovec

127 Vladimír Šišovský Ing. 72 dôchodca Piešťany

128 Martin Celleng Bc. 26 prevádzkový manažér Lesenice

129 Jozefína Schlosárová RNDr. 62 dôchodkyňa Bratislava

130 Miroslav Šimek Ing. 66 dôchodca Galanta

131 Vladimír Kuteš 41 podnikateľ Dolný Kubín

132 Martina Kováčiková Mgr. 28 riaditeľka domova dôchodcov Svätý Anton

133 Vanda Čemanová 52 SZČO Bacúrov

134 Stanislav Handzuš Bc. 36 stavbár Svit

135 Michal Mikita Bc. 34 projektový manažér Prešov

136 Jana Drengubiaková 42 vedúca predajne Malý Čepčín

137 Karol Mužík 41 zámočník Trnavá Hora

138 Roman Krivošík 46 podnikateľ Trnava

139 Ján Balušík Ing. 40 učiteľ Prečín

140 Alžbeta Dovcová Mgr. 29 poisťovacia poradkyňa Žiar nad Hronom

141 Stanislav Korčinský 34 SZČO Vranov nad Topľou

142 Tomáš Lofaj 21 informátor Tvrdošín

143 Katarína Šintalová 41 podnikateľka Bratislava

144 Vladimír Hečko 38 vodič Trnava

145 Zuzana Letková Ing. 41 podnikateľka Dolný Kubín

146 Peter Ďurica Ing. 52 riaditeľ múzea Divín

147 Marek Belák Ing. 50 manažér akadémie Martin

148 Jozef Mikuš 76 dôchodca Častá

149 Ivan Katrinec 47 zástupca riaditeľa Hostie

 

 

22. PRIAMA DEMOKRACIA

 

1. JUDr. Mária Ritomská (56) poslankyňa NR SR, Bratislava

2. Mgr. Robert Beňo (53) podnikateľ, Modra

3. Pavol Krišpinský (47) podnikateľ , Belá – Dulice

4. Mgr. Eva Lajčiaková (55) ekonómka, Žilina

5. PaedDr. Emília Uhláriková (58) pedagogička, Banská Bystrica

6. Ing. Jozef Šolc (57) stavebný inžinier, občiansky aktivista, Bratislava

7. Ing. Gabriel Karácsony (69) opatrovateľ, Bratislava

8. MUDr. Ondrej Urban (59) sociálny antropológ, Banská Bystrica

9. MUDr. Peter Lipták (56) lekár, protikorupčný aktivista, Bratislava

10. Ing. Milan Kicka (56) živnostník, obchodný zástupca, Sobrance

11. Milan Hrtan (47) podnikateľ, Bardejov

12. JUDr. Gabriela Závacká (38) asistentka poslankyne NR SR, Košice

13. Marek Baláž (57) dôchodca, Handlová

14. Miroslav Sečany (39) revízny technik, Bratislava

15. Patrik Bujna (43) riaditeľ rádia WOW, Ludanice

16. JUDr. Milan Tomkuliak (58) právnik, Krivá

17. Milan Lajčiak (61) konateľ spoločnosti, Žilina

18. Alena Kolumberová (50) nezamestnaná, Poprad

19. Ing. Igor Jurečka (45) programátor, Ratková

20. Lenka Kapustová (28) matka na materskej dovolenke, Topoľčany

21. Mgr. Darina Halušková (58) nezamestnaná, Čadca

22. Ing. Elena Mozolová (58) stavebná inžinierka, Poprad

23. Ing. Viliam Mokráň (58) stavebný inžinier, Nitra

24. JUDr. Vladimír Lauš (58) invalidný dôchodca, Bratislava

25. Monika Pirovits (48) účtovníčka, Bratislava

26. Ľudmila Klimková (42) manažérka, Lukavica

27. Ing. Vladislav Cocuľa (61) manažér, Bardejov

28. Richard Laktiš (41) technik, Zlaté Moravce

29. Jana Lachkovičová (51) výrobná pracovníčka, Bratislava

30. PhDr. Mgr. Alena Laborecká (54) sociálna pracovníčka, Trenčín

31. Peter Sihelský (35) prevádzkový elektrikár, Kokava nad Rimavicou

32. Katarína Blahovcová (37) opatrovateľka, Bratislava

33. Ing. Marián Funtík (56) technik, Žilina

34. Bc. Miroslav Zaťko (39) technik, Zlaté Moravce

35. Ing. Ivan Marko (54) obchodný riaditeľ, Zvolen

36. Ing. Renáta Minová (51) občianska aktivistka, Bratislava

37. Vladimír Neumann (53) živnostník, občiansky aktivista, Pezinok

38. Peter Britka (45) živnostník, Levice

39. JUDr. Dagmar Kahúnová (57) živnostníčka, Bratislava

40. Ing. David Sulík (46) ekonóm, Malinovo

41. Ing. Milan Brachňák (58) strojný inžinier, Bratislava

42. Mgr. Janka Mokranová (42) učiteľka, Topoľčany

43. Emil Zaťko (33) predajca, Zlaté Moravce

44. Iveta Roďomová (51) nezamestnaná, Bratislava

45. Mgr. Ružena Halajčiková (42) učiteľka, Prešov

46. Viktor Macanga (45) programátor, Bratislava

47. Mgr. Martin Rojček (31) obchodno-technický zástupca, Žilina

48. PhDr. Alena Pivovarčiová (58) nezamestnaná, Tisovec

49. Mgr. Martin Krenický (43) matematik, Ďačov

50. Ing. Dušan Zachar (51) operátor velína, Martin

51. Ing. Katarína Petrusová (58) štátna zamestnankyňa, Lučenec

52. Beata Šolcová (55) obchodná zástupkyňa, Bratislava

53. Roman Bukový (35) operátor CNC strojov, Martin

54. JUDr. František Grúlik (66) dôchodca, Ilava

55. Sandra Mihalecová (25) živnostníčka, aktivistka ZŤP, Bratislava

56. Milan Hrtan (28) stavebný technik, Vaniškovce

57. Ing. Mária Chorvátová (57) nezamestnaná, Opatovce

58. Ivan Herda (45) živnostník, Tovarníky

59. Mgr. Marcel Harničár (36) technik, Prešov

60. Juraj Chlebík (49) nezamestnaný , Trenčín

61. Roman Zágora (43) elektrotechnik, Púchov

62. Milan Janek (52) živnostník, Dolný Kubín

63. JUDr. Iveta Šteffeková (55) advokátka, Bratislava

64. Ing. Miroslav Zeman (29) nezamestnaný, Bratislava

65. Ing. Alojz Hančin (47) riaditeľ spoločnosti, Želiezovce

66. Gabriela Czaniková (55) učiteľka MŠ, Nové Zámky

67. Bc. Anton Teleki (38) pedagóg, Komárno

68. Mgr. Matilda Mašlanková (49) opatrovateľka, Sereď

69. Mária Reptová (56) správkyňa registratúry, Košice

70. Ing. Miroslav Gráner (61) nezamestnaný, Žemberovce

71. Peter Müller (40) stavebný technik, Zborov

72. Ľubica Mikušová (51) administratívna pracovníčka, Bratislava

73. Boris Karácsony (34) podnikateľ, Bratislava

74. Mgr. Terézia Rujáková (53) živnostníčka, Ľubiša

75. Július Šárközi (58) rómsky aktivista, Lučenec

76. Ing. Anna Ihnatcová (56) sociálna pracovníčka, Humenné

77. JUDr. Ivan Murza (57) výsluhový dôchodca, Gemerská Poloma

78. MUDr. Vlasta Zajacová (54) zubná lekárka, Košice

79. Ing. Ivana Holenová (41) živnostníčka v umeleckej výrobe, Turzovka

80. Mgr. Ľubica Tirpáková (39) mediátorka, poradkyňa, Košice

81. Juraj Trstenský (44) živnostník, novinár , Poniky

82. Mgr. Gabriela Olejníková (57) živnostníčka, opatrovateľka, Pečovská Nová Ves

83. Mgr. Katarína Balogová (35) učiteľka, mediátorka, Michalovce

84. Barbora Karácsony (25) zdravotná sestra, Prievidza

85. Bc. Alena Horňáková (47) koordinátorka aktivít v obci Palín

86. Ján Bošanský (61) publicista, Bratislava

87. Mgr. Attila Lukáč (55) nezamestnaný, poslanec obecného zastupiteľstva, Vojany

88. Ing. Ján Varga (67) dôchodca, Vyšná Rybnica

89. Juraj Libera, DiS.art. (57) učiteľ hudby, dirigent orchestra, Michalovce

90. Eva Barnová (54) invalidná dôchodkyňa, Spišské Tomášovce

91. Zuzana Očenášová (37) predavačka, Bratislava

92. Ing. Silvia Saremaslaniová (37) vodička, Brvnište

93. Jurij Martynov (32) kuchár, Bratislava

94. Tomáš Šošovec (32) podnikateľ, Ružomberok

95. Ing. Jaroslav Lašut (66) dôchodca, živnostník, Košice

96. Jozef Furťa (50) invalidný dôchodca, Jatov

97. František Pos (51) vedúci pekár, Pozdišovce

98. Ing. Peter Ivan (27) doktorand, Levice

99. MVDr. Zsolt Tárnok (55) veterinárny lekár, Humenné

100. Mgr. Eva Copáková (54) mediátorka, mierová aktivistka, Michalovce

101. Jana Balogová (44) poštová úradníčka, Krásnovce

102. Ing. Tibor Révay (52) stavebný technik, Veľká Čausa

 

Som Slobodný občan, počúvam a podporujem Slobodný vysielač, odoberám a podporujem Zem a Vek, podporujem a sledujem televíziu INTV, podporujem Občienske združenie Priama Demokracia, podporujem stranu PRIAMA DEMOKRACIA

Ak si dočítal až tu, môžeš mi zvýšiť karmu. Majme  sa radi, pomáhajme si, a nevoľme žiadne zlo. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?