Zoznam 200 protestov asi za 2 roky. Ale čo ďalej?!

Autor: Jozef Šolc | 13.1.2016 o 1:23 | (upravené 18.1.2016 o 2:18) Karma článku: 13,34 | Prečítané:  2442x

Za posledné len o niečo viac ako 2 roky sme my aktivisti robili neuveriteľne veľké množstvo protestov.  "Našim" rokmi degenerovaným politikom to však absolútne, ale absolútne nepomáha, aby začalii robiť v prospech občanov. 

Väčšinu z cca 200 protestov a akcií organizovali aktivisti, a je to len časť protestov a akcií, nie sú všetky, len tie, iba kde som bol a súčasne aj fotil, takže zďaleka nie všetky protesty a akcie. Je to len od jesene roku 2013 a hlavné jesenné protesty čo sme robili ODPOR a 17 November tam ani nie sú. Sú to FOTOALBUMY, kde je z každaj akcie množstvo fotografií.

TOP ZOZNAM PROTESTOV A AKCIÍ:

rok 2013

rok 2014

Rok 2015

Rok 2016

Je skutočne neuveriteľná arogancia "našich"politikov, ktorá presiahla už všetky medze, neakceptujú prakticky nič pre občana. Aspoň sme včak problematiku propagovali a aktivisti sme sa postupne spoznávali, spoznali a ostali tí skalní, zocelení.  Viacerí sme pochopili, že je nutné zmobilizovať ľudí do volieb a viacerí aj kandidujeme v niektorých bezkorupčných proobčianskych stranách, od KSS, cez Vzdor, Odvahu, 3koalíciu, Priamu demokraciu až po Kotlebu. Sme radi, že tiež našou zásluhou nie je medzi KSS a Kotlebom 12 strán, ale len štyri. Aj to je úspech. 

Ľudia poďme ku voľbám a nevoľme už podľa televízie a billboardov - médií finančných skupín. Úplne všetky mainstreamové médiá majú vo vlastníctve iba finančné skupiny a takto si manipulujú verejnú mienku a tým aj voľby iba vo svoj prospech. Myslím, že polovica štátneho rozpočtu ide do ich firiem a ľudia otročia a chudobnejú. 

Aktivisti, nehanbime sa, že kandidujeme za politickú stranu (viem, že väčšine z nás je to proti srsti už aj to slovo "politická strana"), aktivizujme aktívne ľudí aj naďalej aby rozšírili informácie aj mimo protesty a mimo facebook ku svojim rodinám a priateľom. Využite to obrovské množstvo fotiek na svoju osobnú propagáciu, veď ste toho vykonali väčšina omnoho viac ako "naši" politici a na rozdiel od nich bez peňazí a od srdca. 

Medzi kandidátmi je nás pomerne veľa aktivistov, ktorí ako nestranníci išli kandidovať do týchto volieb, napríklad: v koalícii 8 Spoločne za Slovensko je 11. Vladimír Malý,  v strane 10 VZDOR - Strana práce sú 12. Tomáš Bóka, 17. Tomáš Klimek, 32. Ladislav Michalek,  v strane 13 Odvaha - národná a proruská koalícia sú 2. Kristína Ulmanová (Lia Airová), 13. Emília Blážová, 19. Filip Galamboš (Pokojný bojovník Filip), 106. Alan Lano, 148. Dáša Sziglová (Dáša Tonková) strana 19 Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko 29. Richard Tokušev, 45. Milan Kršiak, 87. Marián Mišún, 88. Marián Magát, 89. Michal Buchta, 90. Jozef Koňa a najviac v strane 22 PRIAMA DEMOKRACIA 6. Jozef Šolc, 9. Peter Lipták, 13. Marek Baláž, 16. Milan Tomkuliak, 19. Igor Jurečka, 22. Elena Mozoľová, 25. Monika Pirovits (Daniela Svetlá), 31. Peter Sihelský, 37. Vladimír Neumann (Vlado Newmy), 40. David Sulík, 46. Viktor Macanga, 48. Alena Pivovarčiová, 49. Martin Krenický, 55. Sandra Mihalecová, 58. Ivan Herda, 61. Roman Zágora, 64. Miroslav Zeman, 70. Miroslav Gráner, 86. Ján Bošanský, 92. Silvia Saremaslaniová (Silvia Sare), 93. Jurij Martynov, 94. Tomáš Šošovec, 98. Peter Ivan a 100. Eva Copáková. 

Je z čoho vybrať. Najlepšie samozrejme 22 PRIAMA DEMOKRACIA, za ktorú kandidujem aj ako č.6. Prehľad všetkých kandidátov do volieb (dá sa dať palec hore, a aj palec dole)  je TU, a prehľad všetkých politických strán a internetové hlasovanie je TU.

Politické strany doteraz za 25 rokov dosiahli len to, čo tu máme teraz. Verím, že práve aktivisti dostanú proobčianske strany do parlamentu a prinesú na Slovensko konečne po dlhej dobe zmenu pozitívnu pre občana. 

Som Slobodný občan, počúvam a podporujem Slobodný vysielač, odoberám a podporujem Zem a Vek, podporujem a sledujem televíziu INTV, podporujem Občienske združenie Priama Demokracia, podporujem stranu PRIAMA DEMOKRACIA

Ak si dočítal až tu, môžeš mi zvýšiť karmu. Majme  sa radi, pomáhajme si, a nevoľme žiadne zlo. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?